Strona Główna > Forum > Watek > Czy Waszym Zdaniem Nadaje Sie Na Fotomodelke

Czy waszym zdaniem nadaję się na fotomodelkę?

Dodaj odpowiedź

AutorWiadomość

Dagmara z Sosnowca;)
doświadczony forumowicz
Dagmara z Sosnowca;)

wiadomość #1 wysłana 2013-05-24 17:58:15

Odpowiedz

Konrad Bielski
doświadczony forumowicz
Konrad Bielski

wiadomość #2 wysłana 2013-05-24 20:01:38 w odpowiedzi na wiadomość #216

Dagmara, popatrzyłem na Twój profil. Moim zdaniem nadajesz się na fotomodelkę. Jesteś filigranową dziewczyną. Masz niewielki wzrost, ale jeśli Twoje proporcje są prawidłowe to na zdjęciach nie będzie widać czy masz 152 cm wzrostu czy 175 cm. W przypadku fotomodelki moim zdaniem liczą się głównie proporcje. Nie mogę się jednak do końca wypowiedzieć na Twój temat, bo nie masz zamieszczonych zdjęć całej sylwetki. To są bardzo ważne zdjęcia w portfolio. Na podstawie takich zdjęć fotografowie będą Cię wybierali jako kandydatkę do sesji. Jeśli nie masz zdjęć całej sylwetki. Nie miałaś wcześniej sesji. Przeczytaj artykuł na naszym portalu o tym jak stworzyć zdjęcia typu "polaroid". Bardzo istotne jest, abyś miała zdjęcia na podstawie których będzie Cię mógł wybrać fotograf do swojego projektu. Masz sympatyczną buzię, ale to trochę mało jak na portfolio.

Jeśli myślisz o karierze modelki na wybiegu to zdecydowanie masz za mały wzrost. Skup się na fotomodelingu, bo w tym przypadku Twój wzrost nie ma takiego znaczenia.

Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem. :)

Odpowiedz

ArtKow
nowy forumowicz
ArtKow

wiadomość #3 wysłana 2013-05-24 22:32:08 w odpowiedzi na wiadomość #216

Cześć... W osttanim numerze FOTO jest wywiad z Kasią Urbaniak i do Twojego pytania wyśmienicie można dopasować radę jaką powtarzał ojciec Kasi..: "Jeśli chcesz coś zrobić to po prostu to zrób. Nie musisz prosić innych o pozwolenie lub instrukcję" Tak więc jeżeli chcesz tego , chcesz to robić to po prostu to zrób... znajdź fotografa, napisz do niego, zadzwoń ... idź na sesję... Przed sesją zastanów się jakiego typu chcesz mieć fotki... to jest naprawdę proste. Trzeba tylko zrobić ten pierwszy krok.. powodzenia.

Odpowiedz

Dagmara z Sosnowca;)
doświadczony forumowicz
Dagmara z Sosnowca;)

wiadomość #4 wysłana 2013-05-25 17:05:55 w odpowiedzi na wiadomość #217

Jasne;) dzięki bardzo;) buziaki ;*

Odpowiedz

Dagmara z Sosnowca;)
doświadczony forumowicz
Dagmara z Sosnowca;)

wiadomość #5 wysłana 2013-05-25 17:06:30 w odpowiedzi na wiadomość #218

;)

Odpowiedz

Dagmara z Sosnowca;)
doświadczony forumowicz
Dagmara z Sosnowca;)

wiadomość #6 wysłana 2013-05-25 17:08:47 w odpowiedzi na wiadomość #219

Postaram się dodać więcej zdjęć, mam nadzieję,że mogę liczyć na waszą opinię;)

Odpowiedz

Konrad Bielski
doświadczony forumowicz
Konrad Bielski

wiadomość #7 wysłana 2013-05-25 19:59:49 w odpowiedzi na wiadomość #221

Dagmara, Ty pytaj, my będziemy odpowiadali. Dodaj zdjęcia i ustaw swoją pozycję na mapce, bo bez tego ciężko się będzie z Tobą umówić na sesję. Jako fotograf nie wiem czy mieszkasz 10 minut drogi od mojego studio czy na drugim końcu Polski.

Odpowiedz

Aleksandra
nowy forumowicz
Aleksandra

wiadomość #8 wysłana 2013-05-30 19:37:58 w odpowiedzi na wiadomość #216

Oczywiście , że się nadajesz na modelkę ;-) jesteś bardzo ładna ;-) Życzę Ci powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki ;-) Pozdrawiam !

Odpowiedz

Dagmara z Sosnowca;)
doświadczony forumowicz
Dagmara z Sosnowca;)

wiadomość #9 wysłana 2013-05-31 11:55:59 w odpowiedzi na wiadomość #232

Dziękuje Ci bardzo;). buziaki;*

Odpowiedz
 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.