Strona Główna > Forum > Pokaz Wiadomosci

Zapraszamy na szkolenia dla przyszłych modelek, fotomodelek i hostess. Akademia Modelingu - z nami... mozesz wiele!

Dodaj odpowiedź

AutorWiadomość

Akademia Modelingu
nowy forumowicz
Akademia Modelingu

wiadomość #1 wysłana 2017-08-01 15:11:13

Zapraszamy na szkolenia osoby, które swoją przyszłość wiążą z branżą mody. W naszej placówce realizujemy szkolenia dla przyszłych: modelek, fotomodelek i hostess. Więcej informacji: www.akademiamodelingu.eu

Akademia Modelingu to miejsce w którym realizowane są szkolenia przygotowujące do zawodów związanych ze światem mody i eventów. To jedyna tego typu placówka w Polsce. Dzięki zajęciom prowadzonym przez pedagogów związanych zawodowo z wybranymi obszarami tematycznymi, fachowców pracujących na co dzień w swoich branżach, oraz Ambasadorkom naszych szkoleń - zapewniamy najwyższy standard usług.

Dla uczestników zajęć godziny spędzone z nami to możliwość poznania nowych zagadnień oraz ciekawych ludzi, szansa na zaistnienie w świecie mody, udziału w ciekawych eventach i przedsięwzięciach. Nabyte umiejętności zdecydowanie pomogą zarówno postawić pierwsze kroki jak i przybliżyć do realizacji sukcesów m.in. na estradzie, w telewizji, muzyce, teatrze, dziennikarstwie. Dla najlepszych z naszych absolwentek/ów zapewniamy kontrakt z jedną z krajowych agencji modelek.

Z nami... możesz wiele!

Odpowiedz
 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.