Strona Główna > Artykuły > Moda

Artykuły

2013-03-26 22:11:47

Trendy wiosna/lato 2013

Cyklicznie na pokazach projektantów zauważamy modowe przepowiednie na przyszłe sezony. Tak też było i tego roku…

czytaj dalej

2013-03-26 16:26:52

Okres przejściowy. W co się ubrać?

"W marcu jak w garncu", "Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata", a w maju mamy "zimną zośkę". Okres przejściowy między zimą a prawdziwą wiosną trwa dość długo i jest tą porą roku, kiedy bardzo dużo chorujemy.

czytaj dalej

2013-02-22 11:10:40

Czym jest blog?

Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się prowadzenie przeróżnych blogów, zazwyczaj na domenie blogspot.com. Od tych kulinarnych, poprzez modowe, urodowe, muzyczne i wiele innych. Sama takiego prowadzę (modowego), dlatego chciałam napisać tutaj małą wzmiankę na ten temat.

czytaj dalej

2013-02-12 22:18:44

Jak nie żałować zakupów?

Każda z Nas przychodząc do domu nierzadko siada na fotelu z myślą "Czy aby na pewno dobrze zrobiłam?", "Czy to rzeczywiście do mnie pasuje?".

czytaj dalej

2013-02-09 19:32:40

Top 10 - co zabrać na sesję fotograficzną?

Pytanie które nurtuje wiele osób. Nie zawsze będzie przy nas stylista! Musimy poradzić sobie same. Oto nasze propozycje.

czytaj dalej

2013-02-08 19:47:05

Neony - moda na wiosnę

Są dwa słowa: moda i modne. Z pozoru takie same, a jednak inne. Moda to jest dla mnie ogólne określenie wszystkiego  co fashion: ubrań, dodatków itd, tych z trzech sezonów wstecz, z tych co będą modne w lato - dosłownie wszystko co odnajdziemy w naszych szafach.

czytaj dalej

2012-12-07 21:08:24

Mała czarna - elegancka, wytworna, zawsze modna i na czasie

Mała czarna powstała w latach dwudziestych XX wieku. Pierwszą projektantką, która stworzyła tą krótką i nieskomplikowaną sukienkę była Coco Chanel. Magazyn Vogue nadał jej miano "Ford", ponieważ była dostępna dla każdej z pań i w jednym kolorze.

czytaj dalej

2012-11-21 15:15:33

Czarne szpilki - czyli co się może przydać na sesji fotograficznej

Jedną z najkorzystniejszych inwestycji naszej szafy, są czarne szpilki. Na sesjach najbardziej przydają się te klasyczne, bez zdobień, ani błyszczących aplikacji. Jeśli jesteście początkujące, to mogą się Wam także przydać do nauki chodzenia na obcasach. Najwygodniejsze są te na platformie, nielakierowane. Okazują się pomocne też wtedy, kiedy nie chcecie na każdą sesję kupować innych butów. Reasumując, czarne szpilki wyglądają odpowiednio zawsze i wszędzie.

czytaj dalej

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.