Strona Główna > Artykuły > MakeUp

Artykuły

2016-06-20 07:58:04

Ekstremalne makijaże Saidy Mickeviciute

19-letnia litwinka mieszkająca na stałe w Londynie sztukę makijażu dopracowała do perfekcji. Saida Mickeviciute często inspiruje się filmami. Na swoim koncie ma prace odnoszące się do takich filmów jak: Labirynt fauna, Władca pierścini, Milczenie owiec czy Edward Nożycoręki.

czytaj dalej

2014-06-22 19:11:06

Jak wykonać makijaż fotograficzny

Do wykonania makijażu fotograficznego stosuje się odpowiednie kosmetyki, które nie nadają się do codziennego użytku ze względu na to, że za bardzo obciążają skórę. Zaletą tych preparatów zwanych kamuflażem pigmentacyjnym jest fakt, że w odpowiedni sposób skupiają lub rozpraszają światło lampy fotograficznej.

czytaj dalej

2012-11-13 14:11:25

Glamour Make-Up wideo poradnik

Poniżej znajdziecie film przedstawiający tworzenie makijażu w stylu glamour w którym wystąpiła Amy Childs w brytyjskim programie The Only Way Is Essex. Materiał jest w języku angielskim, a prowadząca wykorzystuje głównie kosmetyki firmy MAC.

czytaj dalej

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.