Strona Główna > Artykuły > Jak Nie Zalowac Zakupow

2013-02-12 22:18:44

Jak nie żałować zakupów?

Martyna Sobczak

Każda z Nas przychodząc do domu nierzadko siada na fotelu z myślą "Czy aby na pewno dobrze zrobiłam?",  "Czy to rzeczywiście do mnie pasuje?".

Takie pytania to najczęściej następstwa niezbyt przemyślanych zakupów. Za wysokie buty, spodnie, które nie przylegają, sukienki ze zbyt odważnym dekoltem. Co więc robić, żeby danego zakupu nie żałować? Otóż, istnieje kilka prostych zasad. 

1. Zawsze mierzymy ubrania i buty w sklepie. Jeśli przyjdziecie do domu i odetniecie metkę, to nie macie już szans na zwrot tego do sklepu.

2. Nie wchodzimy do sklepu zdenerwowane.  Często to właśnie za nasze nieprzemyślane decyzje odpowiedzialne są nerwy!

3. Nie kupujemy ubrań w mniejszym lub większym rozmiarze z myślą "do lata schudnę", "krawcowa to naprawi". Takie rzeczy będą Wam tylko potem zalegać w szafie.

4. Kupując przez internet zawsze kilka razy czytamy opis i/lub dopytujemy. Przedmioty na zdjęciach często bardzo różnią się od ich wyglądu w rzeczywistości.

5. Zawsze myślimy czy naprawdę to jest Nam potrzebne, czy nie mamy czegoś podobnego w szafie czy mamy do czego to założyć. 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.