Strona Główna > Artykuły > Neony Moda Na Wiosne

2013-02-08 19:47:05

Neony - moda na wiosnę

Marysia Kujawińska

Są dwa słowa:  moda i modne.  Z pozoru takie same, a jednak inne. Moda to jest dla mnie ogólne określenie wszystkiego  co fashion: ubrań, dodatków itd, tych z trzech sezonów wstecz, z tych co będą modne w lato - dosłownie wszystko co odnajdziemy w naszych szafach. Tylko modą jest to co my z tym zrobimy. Przecież ze zwykłego fartucha jesteśmy w stanie stworzyć coś wspaniałego :). Nasze DIY też mogą wspomóc modę. Moda to rock, punk, elegancja oraz wiele innych... Modne to jest coś z tego sezonu. Jest to wyodrębniona część mody. Na wiosnę modne są neony. Wiele z nas przygotowuje się do wiosny.

Większość osób już nie umie doczekać się ciepłych promieni słonecznych. Nasze garderoby zaczynają wzbogacać się we wszystko co wiosenne i neonowe. Znamy już nowy hit sezonu!

zdjęcie: angelikasplace.blogspot.com

zdjęcie: marysia-k.blogspot.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.