Strona Główna > Artykuły > Zakleci W Tasmie

2013-01-21 14:00:39

Zaklęci w taśmie

Adrian Fisch

Przeglądając Internet trafiłem na krótką wzmiankę o fotografii Wesa Namana. To, co zobaczyłem zszokowało mnie i dało dużo do myślenia.

Po pierwsze zastanowiło mnie, co powoduje, iż fotograf zakleja swoich modeli zwykłą taśmą klejącą, której ja używam w szkole. Po drugie zastanawiało mnie, co chce nam ukazać? Może chce pokazać, że każdy z nas jest czymś związany i nie pokazuje swojego prawdziwego "ja". Pijąc herbatę i oglądając jego zdjęcia zastanawiam się czy ja sam odważyłbym się uczestniczyć w takiej sesji. Czy ja mógłbym  zakleić kogoś taśmą i pokazać jego drugie "piękno"? 

Wes Naman jest samoukiem i fotografia jest dla niego jak powietrze. Żyje i nią oddycha. Jego każde zdjęcie zawiera cząstkę jego samego. Pokazuje nam coś nowego. Jego zdjęcia zszokowały mnie za pierwszym razem, ale gdy wracam do nich co jakiś czas widzę, że ukazują sekret jego twórczości. Pokazują jak powinno się tworzyć, że zwykła taśma jest twórcza. A wy byście skusili się na taką sesje? Czy sądzicie, że to mało wartościowe?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.