Strona Główna > Artykuły > Mala Czarna Elegancka Wytworna Zawsze Modna I Na Czasie

2012-12-07 21:08:24

Mała czarna - elegancka, wytworna, zawsze modna i na czasie

Adrian Fisch

Mała czarna powstała w latach dwudziestych XX wieku. Pierwszą projektantką, która stworzyła tą krótką i nieskomplikowaną sukienkę była Coco Chanel. Magazyn Vogue nadał jej miano "Ford", ponieważ była dostępna dla każdej z pań i w jednym kolorze.

Mała czarna wygląda olśniewająco na każdej z was. Podkreśla nie tylko wasze kobiece kształty, ale również charakter i ukryte Ego waszej osobowości. Ujawnia w was kobietach to, co piękne i eleganckie. Wystarczy niewiele, aby modelka wyglądała dobrze. Do małej czarnej cudowne są białe perły i krwisto czerwone usta. Sukienka nadaje się nie tylko na sesje zdjęciową, ale również na różnego typu imprezy. Dzięki niej zrobisz furorę nie tylko na obiedzie u teściowej, ale również w sylwestrową noc. Każda z gwiazd filmu, muzyki, mody posiada w swojej szafie małą czarną. A wy?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.