Strona Główna > Artykuły > Okres Przejsciowy W Co Sie Ubrac

2013-03-26 16:26:52

Okres przejściowy. W co się ubrać?

Marysia Kujawińska

"W marcu jak w garncu", "Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata", a w maju mamy "zimną zośkę".  Okres przejściowy między zimą a prawdziwą wiosną trwa dość długo i jest tą porą roku, kiedy bardzo dużo chorujemy. Jeden tydzień jest zimno, później znów chłodno, a innym razem pada śnieg i panują wielkie mrozy.  Trzeba się na to przygotować i mieć przy sobie pełny zapas ciuchów w szafie na wszystko co może się zdarzyć: płaszczyki, kurtki, grube swetry, rajstopy, rękawiczki, czapki, szaliki. Od dziecka uczą nas o ubieraniu się na cebulkę. A jak się ubrać, żeby było ciepło i wygodnie? Przedstawiam Wam propozycję blogerek:

Jwasiaa

Jwasiaa (jwasiaa.blogspot.com) wybrała klasyczną, czarną kurtkę, która chroni przed zamarznięciem. Stworzyła klasyczną, elegancją stylizację poprzez ubrani e 4 metrowych szpilek niczym Dirk Nowitzki. No, ale dziewczyny uważajcie, żeby nie przebić Waszego faceta, bo jak się zdenerwuje to może skończyć się to nie za dobrze, a dla tych silniejszych to śmiało pokażcie mu, że kobiety potrafią być silne i na pewno nie jeden na Was spojrzy, ubrane w tak kosmicznie wysokie i odlotowe buty.  Dlaczego by nie rezygnować z tak dla niektórych nas przyjemnych masy spojrzeń? Ale jest kolejne "ale" - kobiety parzące wzrokiem zazdrości, no, ale niestety, jak ubierzemy się tak odlotowo jak jwasiaa to tego nie unikniemy.

DaajaA

Dajana (daajaa.blogspot.com) ma nie tylko wspaniałe imię, ale i cudowne i na luzie stylizację, w których wyglądałaby świetnie każda dziewczyna. Płaszczyk, który zaprezentowała powyżej jest fenomenalny i cały czas gości na liście must have wielu dziewczyn. Widać, że daajaa wybrała się na spacer w piękny i słoneczny dzień, ponieważ jak widać musiała wziąć ze sobą okulary. Idealnie przełamała czerń i beżowym, aby ożywić zestaw i żeby nie był nudny.  Zdecydowanie jeden z moich ulubionych blogów!

Marysia-k

A to ja (marysia-k.blogspot.com)! Czasem uwielbiam szalony i niebanalny styl, aby wyglądać jak papuga. Tym razem mi się udała ta niecodzienność. Lubię ten zestaw za szał, jaki do niego wprowadziłam.  Zwykły, klasyczny czarny płaszczyk przełamałam wzorzystą spódniczką, neonową bluzką i torebką. Na długie spacery uwielbiam wygodne buty  i tutaj założyłam  czarne workery, z którymi rzadko się rozstaję, ponieważ są uniwersalne i można łączyć je ze wszystkim.

Szarość gwiazd

Śląska blogerka Basia (szaroscgwiazd.blogspot.com) każdą swoją stylizację ma inną i w każdej z nic można znaleźć coś ciekawego.  Tak jak Jwasiaa lubi swoją czarną ramoneskę. Szaroscgwiazd połączyła ją z oryginalną jasną spódniczką i koszulą. Tak jak Daajaa połączyła beż z czernią. Czyli znaleźliśmy już pierwszy hit okresu przejściowego: czarna ramoneska, oraz drugi: beż plus czerń. Można łączyć to z czymkolwiek chcemy.  Są to uniwersalne ciuszki, które powinny znaleźć się w naszej szafie.

Angelika's Place

Kolejna osoba, która lubi czarne ramoneski to Angelika (angelikasplace.blogspot.com) która dzięki swoim jasnym i przejrzystym zdjęciom potrafi doskonale przedstawić każdą stylizację. W końcu zdjęcia to ponad połowa sukcesu bloga, jak to mówi wiele osób. Każda z dziewczyn inaczej połączyła kurteczkę. Angela postawiła na miętę, w której muszę przyznać świetnie wygląda, nawet paznokcie pomalowała na ten kolor! Aby całość nie była nudna dodała mało zauważalny, ale dużo dający akcent - biały T-shirt.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.