Strona Główna > Aktualności > MakeUp

Aktualności

2013-07-22 22:24:01

Lakiery do paznokci – co się teraz nosi?

Lakier do paznokci – chyba najprostszy sposób by dopełnić stylizację, ożywić strój, zwrócić na siebie uwagę, czy poprawić humor – tak, kolorowe paznokcie poprawiają humor. Na pewno każda kobieta, ma w swoich kosmetycznych zbiorach przynajmniej jedną buteleczkę tego specyfiku, ale warto wiedzieć, co w tym sezonie zawładnęło lakierową społecznością.

czytaj dalej

2013-07-02 15:26:58

Nowa kolekcja M.A.C

MAC z każdą nową kolekcją stara się nas zachwycać – tak było i w tym przypadku. Do współpracy zaproszono piosenkarkę z Barbadosu, Rihannę. Wspólnie z nią stworzyli nową, letnią kolekcję o nazwie "Riri hearts MAC - Summer Collection".

czytaj dalej

2012-11-24 11:46:37

Glamour Daze - nowa kolekcja MAC

MAC produkuje kosmetyki uwielbiane przez wizażystów z całego świata. Cena jest dość wysoka, ale większość uważa ją za adekwatną do jakości. Niedawno wydali nową kolekcję, którą zatytułowali "Glamour Daze".

czytaj dalej

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.