Strona Główna > Aktualności > Wybory Miss Polonia 2012

2013-02-05 13:10:28

Wybory Miss Polonia 2012

Marysia Kujawińska

W sobotę, 2 lutego 2013 w Warszawie odbył się finał wyborów Miss Polonia 2012, w którym wzięło udział 19 finalistek z całej Polski. To, która z dziewczyn otrzyma tytuł Miss Polonia zależało od widzów. Tytuł i koronę Miss Polonia otrzymała 25-letnia Paulina Krupińska z Warszawy. I vice Miss Polonia 2012 została Żaneta Płudowska z Siedlec natomiast II vice Miss - Aleksandra Szczęsna z Radomia. Miss Polonia 2012 odebrała koronę z rąk poprzedniej Miss Marceliny Zawadzkiej. W drugiej połowie roku Paulina będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2013.

Finalistki Miss Polonia zaprezentowały się w czterech wyjściach: strojach kąpielowych, dwóch stylizacjach oraz finałowym wyjściu w kreacjach Macieja Zienia. Wraz z koroną Miss Polonia Paulina Krupińska otrzymała kluczyki do samochodu Hyundai Veloster, zestaw walizek Roncato, voucher od marki Bett Design i kontrakt na udział w jednej z kampanii klubu zakupowego złotewyprzedaże.pl. Laureatki oraz wszystkie finalistki konkursu Miss Polonia otrzymały kwiaty przygotowane przez firmę EuroFlorist.

Dwa tygodnie poprzedzające finał kandydatki spędziły na zgrupowaniu, zorganizowanym w hotelu Hyatt. Podczas tego zgrupowania finalistki Miss Polonia codziennie odbywały trening pod okiem trenera Witolda Szmandy, uczestniczyły w zajęciach choreograficznych z Agustinem Egurolą. Za właściwą postawę odpowiadała top modelka Kamila Szczawińska. Podczas tych dwóch tygodni finalistki Miss Polonia wzięły udział w sesji zdjęciowej Izy Grzybowskiej, nagraniu wizytówek oraz balu charytatywnym.

W jury zasiedli m.in.: Maciej Zień (projektant), Kate Rozz (aktor), Bogna Sworowska (II wicemiss Miss Polonia 1987, bizneswoman), Iza Grzybowska (fotografka), Małgorzata Herde (dyr. Generalny Miss Polonia).

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.