Strona Główna > Aktualności > Lakiery Do Paznokci Co Sie Teraz Nosi

2013-07-22 22:24:01

Lakiery do paznokci – co się teraz nosi?

Anna Kacprzyk

Lakier do paznokci – chyba najprostszy sposób by dopełnić stylizację, ożywić strój, zwrócić na siebie uwagę, czy poprawić humor – tak, kolorowe paznokcie poprawiają humor. Na pewno każda kobieta, ma w swoich kosmetycznych zbiorach przynajmniej jedną buteleczkę tego specyfiku, ale warto wiedzieć, co w tym sezonie zawładnęło lakierową społecznością.

Piaski

Hitem sezonu okazały się lakiery piaskowe, teksturowe, cukrowa posypka itp. Praktycznie każda szanująca się firma ma je w swojej ofercie – mam tu namyśli zarówno marki profesjonalne jak i łątwo dostępne w drogeriach. Co wyróżnia piaski na tle innych lakierów? Wysychając tworzą nierówną, chropowatą powierzchnię. Mimo, że nie brzmi to zachęcająco lakiery są godne uwagi. W ofercie znajdziemy zarówno kolory mocno błyszczące, napakowane brokatem i innymi świecidełkami, bardziej stonowane połyskujące subtelnym shimerem, jak i całkowicie matowe, przypominające tynk. Wybór jest naprawdę duży, więc każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie, tym bardziej, że piaski na ogół są całkiem przyjemne w użytkowaniu – szybko schną, długo trzymają się na paznokciach, a brak precyzji malującej doskonale ukrywa tekstura lakieru. 

Podsumowując, jeśli lubicie oryginalny maniciure koniecznie zaopatrzcie się w piaskowe lakiery. Znajdziecie je w ofercie takich firm jak: Opi, Golden Rose, Pierre Rene, China Glaze, Barry M i wiele innych.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.