Strona Główna > Aktualności > Wrangler Spa Denim Lek Na Nasze Kompleksy

2013-05-21 22:52:58

Wrangler Spa Denim - lek na nasze kompleksy?

Martyna Sobczak

Marka Wrangler wprowadziła na rynek nowość – dżinsy, które będą ujędrniać i nawilżać nasze nogi. Ambasadorką kolekcji została modelka – Lizzie Jagger, a jak sama mówi: „Denim Spa to całkowita nowość w świecie dżinsu, a przy tym pewność, że nosi się modele, które stworzyła autentyczna legenda dżinsu jaką jest Wrangler”. „Cudownie jest nosić dżinsy Denim Spa. Już od pierwszej chwili można poczuć instynktownie, ich wyjątkowość. Są miększe i gładsze niż zwykłe dżinsy. Po całym dniu w Denim Spa skóra moich nóg jest przyjemna w dotyku; kiedy zdejmuję dżinsy Denim Spa, moja skóra jest jeszcze gładsza niż zwykle.”

Spodnie nasączone różnymi substancjami dostępne są w trzech rodzajach; z wyciągiem z aloesu, oliwek, a także formułą Smooth Legs.  Substancje te uwalniać się będą pod wpływem tarcia o skórę, więc zaleca się kupno tych obciślejszych, aby  efekty mogły być lepsze. Z tego też powodu w nowej kolekcji znajdą się trzy modele: „Molly z niskim stanem. Courtney z regularnym stanem oraz nowy model Corynn z średnio wysokim stanem.”

Ulubionymi dżinsami Jagger stały się te obcisłe,  w ciemnym kolorze. A Wy? Co myślicie o tej nowości? Czy faktycznie spodnie mogą ujędrnić nasze uda?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.