Strona Główna > Aktualności > Top Model Zostan Modelka 3

2013-03-06 14:19:56

Top Model – Zostań Modelką 3

Martyna Sobczak

Przed nami kolejna edycja "Top Model - Zostań Modelką".  Program startuje już 6 marca. Emitowany będzie o godzinie 21:30 na antenie TVNu. Na kolejną  zwyciężczynię programu czeka kontrakt z agencją modelek, kontrakt  z marką "Discreet" oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour". Tym razem zamiast Karoliny Korwin-Piotrowskiej w jury zasiądzie choreografka wydarzeń modowych - Katarzyna Sokołowska.

W pierwszym odcinku twórcy obiecują "ogromne emocje i duże stężenie kobiecości w powietrzu!". Widzowie będą mieli okazję zobaczyć castingi w Białymstoku i Rzeszowie. W kolejnych zaś odcinkach piękne kobiety zobaczymy w Poznaniu i Warszawie.

Kto z Was zasiądzie przed telewizorem? A która z dziewczyn w poprzednich edycjach była Waszą faworytką? Na sesje jakiego typu oczekujecie?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 modelka miesiąca maj 2013
Artykuły

Jak zostać fotomodelką? Poradniki dla początkujących

Jak zostać fotomodelką

Każdy z nas zaczynając przygodę z własnym hobby pragnie zdobywać mnóstwo informacji. Fascynuje się każdym tekstem, każdą fotografią przedstawiającą daną dziedzinę. Robi sobie listy, dotyczące rzeczy, jakie powinien przygotować, adresów pod jakie w późniejszym okresie mógłby się zgłosić.

Przeczytaj

Portfolia

Pokaż swoje umiejętności, porównaj się z innymi, oceń prace znajomych

Portfolio to internetowa wizytówka, dzięki której Ty i Twoje prace staniecie się rozpoznawalne.